deti

Haloo

Legíny zateplené

16,90 €
Naše obľúbené legíny, mierne zateplené sú vhodné na prechodné obdobie a teda aj jeseň. Zloženie: 100% bavlnaCertifikované: Oeko-Tex Standard 100, Product class I Doporučená údržba:- prať pri teplotách do 40°C, nebieliť, chemicky nečistiť, žehliť na miernych teplotách
(0/5)
MOE kids

Detské bavlnené pančuchy Sivé pierko

16,00 €
Pančuchy pre malých i veľkých objaviteľov v sivých odtieňoch. Ľahko sa kombinujú, sú skvelé k šatám, k sukni, alebo pod nohavice. Majú vyšší pás, pred chladom tak ochránia aj chrbátik.Pančuchy sú tkané z priadze, ktorá je zmesou vysoko kvalitnej bavlny a vlákien zabezpečujúcich odolnosť voči oderu a pružnosť. Vďaka všitému klinu a dostatočnej šírke pre chodidlá neobmedzujú pohyb vytrvalých detských nôh.Minimalistický dizajn otvára maximálny priestor vašej fantázii pri kombinovaní s inými kúskami oblečenia. Dajú sa nosiť k čomukoľvek a v každom ročnom období. Podľa skúseností zákazníkov sedia pančuchy skôr na väčšiu veľkosť z dvojveľkostí. Ak ste nerozhodní, zvoľte menšiu veľkosť.
(0/5)
MOE kids

Detské podkolienky Kvety

8,00 €

Lúka plná ružových kvetov a modrých lístkov na smotanovom podklade - to sú podkolienky, ktorým žiadna malá slečna neodolá. Horný lem v modrej a špička s pätou v zelenkavej farbe dopĺňajú nežný motív letnej lúky. Podkolienky sú vyrobené z kvalitnej bavlny s pridaním malého množstva polyamidu a elastanu. Oko pleteniny má unikátny tvar, aby do styku s pokožkou prišla iba bavlna. Materiál je dostatočne mäkký, pružný a vhodný na časté nosenie

(0/5)
MOE kids

Detské podkolienky Tráva

8,00 €
Jemný vzor bledozelenej trávy na smotanovom podklade dodáva aj detským nôžkam nádych elegancie. Podkolienky sú oživené modrou špičkou a pätou, a hnedým lemom pod kolenom. Podkolienky sú vyrobené z kvalitnej bavlny s pridaním malého množstva polyamidu a elastanu. Oko pleteniny má unikátny tvar, aby do styku s pokožkou prišla iba bavlna. Materiál je dostatočne mäkký, pružný a vhodný na časté nosenie.
(0/5)
MOE kids

3 Detské bambusové ponožky Včely

0,00 €
Trojbalenie bambusových ponožiek so vzorom včielok, geometrickými tvarmi trojuholníkov a v sviežej žltej farbe, ktoré môžte zladiť podľa aktuálnej chute a nálady. Ľahko kombinovateľné a veselé na nohách každej malej slečny.Ponožky sú vyrobené z bambusu s pridaním malého množstva polyamidu a elastanu. Materiál je dostatočne mäkký, pružný a vhodný na časté nosenie.
(0/5)
MOE kids

Detské podkolienky Trojuholník

8,00 €
Výrazné podkolienky so vzorom trojuholníkov v modrej, okrovej a bielej. Špička, päta a lem v čiernej farbe. Podkolienky sú zhotovené z vysoko kvalitnej bavlny. Na zabezpečenie elasticity podkolienok a ich odolnosti voči oderu sú do pleteniny v malom množstve pridané polyamidové vlákna. Oko pleteniny má špeciálny tvar, ktorý zabezpečuje, aby do styku s pokožkou prichádzala iba bavlna.
(0/5)
MOE kids

Detské bavlnené pančuchy Príroda

0,00 €
Príjemne zahrejú v chladnejšom počasí a vďaka vyššiemu pásu ochránia aj chrbátik.Pančuchy s prírodnými prvkami v jednoducho štylizovaných tvaroch na smotanovo bielom podklade sú vyrobené zo zmesi kvalitnej bavlny, polyamidu a elastanu. Vďaka tomu sú prispôsobivé tvarom detských nôh, pohodlné a odolné voči oderu. Aby boli pohodlnejšie pri nosení, majú pančuchy všitý klin. Podľa skúseností zákazníkov sedia pančuchy skôr na väčšiu veľkosť z dvojveľkostí. Ak ste nerozhodní, zvoľte menšiu veľkosť.
(0/5)
Haloo

Tepláky hnedé

17,90 €
Najpohodlnejší kúsok oblečenia, ktorý môžete mať na sebe. Pohodlnejšie to už ani nemôže byť. Klasické tepláky v nových jesenných farbách. Vrecká a patentový pás pre ešte väčšie pohodlie Zloženie: 100% bavlnaCertifikované: Oeko-Tex Standard 100, Product class I Doporučená údržba:- prať pri teplotách do 40°C, nebieliť, chemicky nečistiť, žehliť na miernych teplotách
(0/5)