šaty

Berbere

BAVLNENÉ ŠATY JOY

119,00 €

Hravé, romantické a výnimočné. Šaty zo 100% bavlny, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a žensky.

Bohaté nariasené puff rukávy okamžite očaria. Šaty sú voľného až oversized strihu, jemné, mäkké a priedušné. Nechajú vašu pokožku voľne dýchať aj počas horúcich letných dní.

Majú praktické skryté vnútorné vrecká a zapínanie na chrbte pomocou cvokov. Šaty po ušití perieme v hypoalergénnom prostriedku, prídu vám voňavé, pripravené na okamžité nosenie.

(0/5)
Berbere

ĽANOVÉ ŠATY JOY biele

129,00 €

Hravé, romantické a výnimočné.Ľanové šaty, v ktorých sa budete cítiť maximálne pohodlne a žensky.

Bohaté nariasené puff rukávy okamžite očaria. Šaty sú voľného až oversized strihu, jemné, mäkké a priedušné. Nechajú vašu pokožku voľne dýchať aj počas horúcich letných dní. Majú praktické skryté vnútorné vrecká a zapínanie na chrbte pomocou cvokov. Šaty sú ušité zo 100% predpraného ľanu z Litvy s certifikátom OEKO TEX standard 100, vhodného aj pre citlivú pokožku s gramážou 205g/m2 aby ste sa ani pri svetlých odtieňoch nemuseli obávať presvitania látky. Šaty po ušití sú opraté v hypoalergénnom prostriedku, prídu vám voňavé, pripravené na okamžité nosenie.

(0/5)
Berbere

ĽANOVÉ ŠATY JOY ružové

129,00 €

Hravé, romantické a výnimočné. Ľanové šaty, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a žensky.

Bohaté nariasené puff rukávy okamžite očaria. Šaty sú voľného až oversized strihu, jemné, mäkké a priedušné. Nechajú vašu pokožku voľne dýchať aj počas horúcich letných dní. Majú praktické skryté vnútorné vrecká a zapínanie na chrbte pomocou cvokov. Šaty sú ušité zo 100% predpraného ľanu z Litvy s certifikátom OEKO TEX standard 100, vhodného aj pre citlivú pokožku s gramážou 205g/m2 aby ste sa ani pri svetlých odtieňoch nemuseli obávať presvitania látky. Šaty po ušití perieme v hypoalergénnom prostriedku, prídu vám voňavé, pripravené na okamžité nosenie.

(0/5)
KIVA

ŠATY MILA

149,00 €

Elegancia a pohodlie sa spojili v týchto nádherných čiernych tencelových šatách, ktoré sú skvelou voľbou pre rôzne príležitosti. Sú ľahké a pohodlné vhodné na celodenné nosenie. Tieto šaty majú elegantný strih, ktorý lichotí každej postave. Šaty môžete doplniť o opasok, čím dokážete opticky vyúžiť pás. Rukáv je v dolnom kraji stiahnutý gumou, čím pekne prilne na telo. Šaty sú v bočnom šve doplnené o vrecká.

Materiálom je tencel, prírodný vlákenný materiál známy svojou schopnosťou dýchať a prispôsobiť sa teplote tela. Je mäkký s príjemným dotykom. Pridaj tieto bordové šaty do svojho šatníka a nechajte sa unášať ich šarmom a pohodlím.

Navrhnuté a vyrobené s láskou v Trenčíne :))

(0/5)
SKFK

IZARE šaty

120,00 €
Lenzing™ Ecovero™Rozšírené, midi šaty. Štvorcový výstrih, jemné ramienka a bočné vrecká. Zapínanie na bočný zips. Krepová tkanina. Červený. LENZING™ ECOVERO™ je zodpovedná viskóza. Nielenže ušetríme 50 % emisií a vody, ale je tiež vyrobená z udržateľného dreva a celulózy. Dvoma slovami: zodpovedná výroba.
(0/5)
Armedangels

ALDINAA Šaty modré

139,00 €

Nádherné nebeské šaty, vzdušné, ideálne na dovolenku a horúce letné dni. Viažu sa na šnúrky, ktoré si vieš prispôsobiť podľa potreby. Must have sezóny!

(0/5)
Vtáčatko

Šaty Stehlík ružové

109,00 €
Jedinečné, iné, ľanové, od Vtáčatka. Šaty sú dvakrát riasené, prestrihnuté pod prsiami, úžasne sa točia, skryjú akékoľvek (aj tehotenské) bruško, no zároveň sú veľmi ženské, točivé, no skrátka BOHOvské!
(0/5)
Vtáčatko

Šaty Stehlík menčester

109,00 €
Menčestrové šaty krásneho strihu s dvojitým riasením, ktoré zakryjú, čo chcete, no zároveň sú nesmierne ženské. Ideálne do každého ročného obdobia. Ušité z predpraného, certifikovaného menčestru vyššej gramáže.
(0/5)