nohavice a overaly

KIVA

Rifle JOY

129,00 €

Dokonalé slovenské rifle ktoré ti sadnú :)

Rifle sú univerzálnym kúskom do tvojho šatníka, ktorý musíš mať! Sú vhodné na každodenné nosenie, ale aj k podpätkom do divadla. Viazačkou stiahneš dolný kraj a tak rafinovane zmeníš siluetu a celý look. Naše dokonalé rifle majú vrecká a sťahovačku na páse, čím ti zaručene sadnú. Pás je zvýšený.

Ida má na sebe veľkosť 38 s obvodom pása 36 a bokov 100.

Navrhnuté a vyrobené s láskou pre Teba v Trenčíne.

dizajnér: Ida Rapaičová

(0/5)
KIVA

Menčester Lajky

129,00 €

Menčestráky, ktoré ti sadnú :)

voľnočasové menčestáky, ktoré su vyrobené z organickej bavlny. Sú neskutočne príjemné a pohodlné na nosenie. Na páse majú strih ako naše čierne ikony, ktoré sedia skoro každej postave. Majú originálne bočné vrecká a užiješ si v nich kopec zábavy. Farbu majú staroružovú.

Ida má na sebe veľkosť 36 s obvodom v páse 68 a bokov 100cm (veľkosť bokov je orientačný, sú voľné, zmestíš sa v poho:)

Navrhnuté a vyrobené s láskou pre Teba v Trenčíne.

dizajnér: Ida Rapaičová

(0/5)
KIVA

Tencelové Nohavice ČIERNE dlhé

149,00 €

Zimná verzia našich najpredávanejších letných nohavíc je tu :) v klasickej čiernej farbe, ktorá Ti v šatníku nesmie chýbať. Tencel s 2% elastanu ti dodá extra komfort. Majú vyvýšený pás, bočné vačky, pútka na opasok.... proste sú dokonalé :)

*dĺžka nohavic je 114cm

Vyrobené s láskou v Trenčíne

(0/5)
KIVA

Tencelové Nohavice Sand Dlhé na objednávku

149,00 €

Tencelové Nohavice Sand sú ako vánok.
Sú vzdušné a keď ich oblčete, budete sa cítiť slobodne a pohodlne, pretože ich ľahkosť a voľný strih umožňujú prirodzený pohyb.Tieto nohavice majú úžasnú schopnosť kombinovať eleganciu a športový štýl. Môžete ich nosiť na formálne udalosti s elegantnou blúzkou a topánkami na opätku, a tak vytvoriť sofistikovaný vzhľad, ale rovnako dobre sa hodia s ľahkým tričkom a teniskami.

Sú inšpirované nohavicami, ktoré oslovili dokonca aj vnučku svetoznámeho módneho návrhára Gucci !Ak túžite po nohaviciach, ktoré vám prinášajú pohodlie a zároveň eleganciu aj športový štýl, neváhajte a objednajte ich ešte dnes :)

Dizajnér : Ida Rapaičová

(0/5)
KIVA

Tencelové Kraťasy Sand

119,00 €

Tencelové kraťasy Sand sú ako vánok.

Sú chladivé, vzdušné a keď ich oblieknete, budete sa cítiť slobodne a pohodlne, pretože ich ľahkosť a voľný strih umožňujú prirodzený pohyb.Tieto kraťasy majú úžasnú schopnosť kombinovať eleganciu a športový štýl. Môžete ich nosiť na formálne udalosti s elegantnou blúzkou a topánkami na opätku, a tak vytvoriť sofistikovaný vzhľad, ale rovnako dobre sa hodia s ľahkým tričkom a teniskami.

(0/5)
KIVA

Tencelové Kulotky Sand

139,00 €

Tencelové Nohavice Sand sú ako vánok.

Sú chladivé, vzdušné a keď ich oblčete, budete sa cítiť slobodne a pohodlne, pretože ich ľahkosť a voľný strih umožňujú prirodzený pohyb.Tieto nohavice majú úžasnú schopnosť kombinovať eleganciu a športový štýl. Môžete ich nosiť na formálne udalosti s elegantnou blúzkou a topánkami na opätku, a tak vytvoriť sofistikovaný vzhľad, ale rovnako dobre sa hodia s ľahkým tričkom a teniskami.

Sú inšpirované nohavicami, ktoré oslovili dokonca aj vnučku svetoznámeho módneho návrhára Gucci !

Ak túžite po nohaviciach, ktoré vám prinášajú pohodlie a zároveň eleganciu aj športový štýl, neváhajte a objednajte ich ešte dnes :)

Dizajnér : Ida Rapaičová

(0/5)