náušnice

Veronika Kostkova

Caruso náušnice

49,00 €

nepravidelná náušnica s dlhými perlamiZapichovacie náušnice nepravidelného oválného tvaru z lesklej mosadze pozlátenej 14K zlatom s príveskami z dlhých perál. Jedna náušnica má zirkónový prívesok. Náušnice sú zapichovacie, uzáver je súčasťou náušníc.

(0/5)
Veronika Kostkova

Theresa náušnice

49,00 €

oválne náušnice s kruhovými príveskamiOválne náušnice z matného nepravidelne tvarovaného kovu s kruhovými príveskami zdobenými drobnými zirkónmi. Jedna náušnice je zdobená sladkovodnou perlou. Zapínanie je súčasťou balenia náušníc.

(0/5)
Veronika Kostkova

Bibbi náušnice

45,00 €

nepravidelná polkruhová náušnica s perlami a zirkónomZapichovacia náušnica nepravidelného polkruhového tvaru z lesklej mosadze pozlátenej 14K zlatom s príveskami zo sladkovodných perál. Jedna náušnica má zirkónový, jedna perlový prívesok. Náušnice sú zapichovacie, uzáver je súčasťou náušníc.

(0/5)
Veronika Kostkova

Bonnie náušnice

49,00 €

Náušnice v striebornej farbe nepravidelného tvaru s veľkými barokovými perlami zaujmu svojím nepravidelným tvarom. Zapichovacia tyčinka zo sterlingového striebra je vhodná aj pre ľudí s citlivými ušami na bižutériu.

(0/5)
Veronika Kostkova

Bambi náušnice

55,00 €

nepravidelné oválne náušnice s veľkými barokovými perlamiZapichovacie náušnice nepravidelného oválneho tvaru z lesklej mosadze pozlátenej 14K zlatom s príveskami zo sladkovodných barokových perál. Jedna náušnica má zirkónový prívesok. Náušnice sú zapichovacie, uzáver je súčasťou náušníc.

(0/5)
Veronika Kostkova

Pouline náušnice

39,00 €

drobné kruhové náušnice s kryštálmiDrobné kruhové náušnice zdobené zirkónmi s príveskami z crackle kryštálov krásne doplnia sviatočný aj všedný outfit.Kryštál “crackle quartz” ohriatím prírodného kryštálu na vysokú teplotu a následného schladenia vodou. Kryštál vnútri popraská a vytvorí unikátnu štruktúru. Každá korálka je unikát.

(0/5)
Veronika Kostkova

Rubine náušnice

49,00 €

zlaté oválne náušnice z matného a lesklého kovuZapichovacie náušnice z matných a lesklých oválov so zaujímavými štruktúrami. Jedna z náušníc je zdobená malým zirkónom. Zapínanie je súčasťou náušníc.

(0/5)
Veronika Kostkova

Yara náušnice

39,00 €

visiace náušnice s opálom a zirkónmi

Visiace náušnice v štýle art deco vás okúzlia svojou sofistikovanou okázalosťou. Kombinácia geometricky brúsených zirkónov a oblého opálu hrajúceho všetkými farbami krásne doplní jednoduché modely.

(0/5)
Veronika Kostkova

Luna náušnice

39,00 €

jemné, visiace svadobné náušnice s mesačným kameňom

Visiac zapichovacie náušnice s mesačným kameňom a zirkónmi. Mesačný kameň je kameňom prianí, nádeje a nových začiatkov, preto je tou správnou voľbou na váš svadobný deň.

(0/5)
Veronika Kostkova

Joanne náušnice

49,00 €

Náušnice Joanne sú inšpirované vintage modelom šiat, ktoré Veronika vytvorila pre nevestu Johanku. Vrchná časť v tvare medailónu zdobeného labradoritom s príveskom zo sladkovodnej perly dodávaju modelu náušnic noblesu šlachtičien a nádych starého sveta.

(0/5)
Veronika Kostkova

Alexa náušnice

45,00 €

Visiace náušnice so sladkovodnou perlou

Visiace náušnice so sladkovodnou perlou sú elegantným doplnkom, ktorý by nemal chýbať v garderóbe ženy. Či už ste zástankyňou kapsulového šatníka alebo hľadáte klasický dopnok k svadobným šatám, náušnice Alexa sú tou správnou voľbou.

(0/5)