Zoznam produktov podľa značky čLOVEčina

čLOVEčina

čLOVEčina univerzálna

25,00 €
Vzťahová komunikačná hra, ktorá prináša otvorené a zaujímavé rozhovory, a tiež mnoho odvážnych tém. Pomôže prehĺbiť vaše existujúce vzťahy a tiež nadviazať tie nové.
(0/5)
čLOVEčina

Spolu k sebeláske

24,00 €
Edícia pre náročných, ktorá s vami otvorí ešte tajomnejšie zákutia vašich príbehov. Odvážnejšia nadstavba univerzálnej edície, ktorá premení spoločné rozhovory na hlbokú sondu do vlastnej duše. Ideálna do: blízkych priateľstiev,párov,vzťahov so staršími deťmi,školských kolektívov, Skvelá spoločníčka na: zmysluplne strávený spoločný čas,zastavenie v bežnom ruchu života, dovolenky, chaty aj posedenia s blízkymi,retreaty, pobyty a programy osobného rozvoja,chvíľky, kedy si chceme venovať čas, pozornosť a záujem.
(0/5)
čLOVEčina

Vďacnosti- moje vďačnosti za tvoje cnosti

25,00 €
Karty s vyznaniami, ktorými dáte vašim blízkym vedieť, ako veľa pre vás znamenajú. Karty, ktoré pre vás síce začíname písať , no ich príbeh je už dielom vášho pera a srdca. ČO? 30 kariet s odkazmi, ktorých príbeh dopisujete VY, hoci my ho pre vás začíname. PRE KOHO? Pre každého, na kom vám záleží a zaslúži si o tom vedieť.AKO?Úprimnosťou a otvorenosťou, ktorú do riadkov VďaCNOSTÍ vložíte. PREČO? Lebo každý vzťah, ktorý je nám vzácny si o tom zaslúži vedieť.
(0/5)